Білорусь тимчасово заборонила виїзд наземними шляхами

Без обмежень, поки що, залишається тільки авіасполучення.

Уряд Білорусі ввів тимчасову заборону на виїзд з країни. Як повідомляє 34Travel, нові правила розпочнуть діяти через 10 днів після публікації.

Карантинні обмеження вирішили ввести на всіх автодорожніх пунктах пропуску, на залізничних вокзалах (станціях) і річкових портах. Тимчасово перетинати кордон не зможуть громадяни Білорусі та іноземці з дозволами на проживання. Авіасполучення залишається без обмежень.

Водночас заборона не поширюватиметься на дипломатів, далекобійників, членів екіпажів повітряних та морських суден, студенів та тих, у кого є посвідка на проживання або дозвіл на роботу. Також виїжджати з Білорусі можна за медичною допомогою, але не частіше одного разу протягом шести місяців.

Крім того, всім іноземцям, які планують їхати до Білорусі повинні здати тест на коронавірус перед поїздкою. Відсутність довідки може стати причиною для відмови у в’їзді.

Нагадаємо, раніше Білорусь закрила кордони для вільного в’їзду громадянам України.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.