Білорусь ввела обов’язковий карантин для мандрівників з України

Міністерство охорони здоров’я Білорусі внесло Україну до “червоного списку” країн, з яких мандрівникам потрібно проходити обов’язкову самоізоляцію.

Наразі до списку країн після прибуття з яких потрібно проходити карантин входять 100 держав. Серед яких, окрім України – Іспанія, Чорногорія, Ізраїль та Мальта та інші.

До “червоного списку” потрапляють ті країни в яких за останніх 3 тижні показник захворюваності на коронавірус вище 50 випадків на 100 тис. населення.

За даними МЗС України, українці, які прибули в Білорусь, протягом 14 календарних днів повинні перебувати в самоізоляції в домашніх умовах і в подальшому, до закінчення терміну самоізоляції, не підлягають пропуску через державний кордон.

Нагадаємо, з початку вересня набули чинності нові правила перетину кордону між Україною та Білоруссю. Крім того, українська авіакомпанія “Мотор Січ” скасувала авіарейси між Запоріжжям та Мінськом до 30 вересня. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.