Бюджетна Португалія: як не витрачати зайвого

Руді дахи з черепиці . Яскраві стіни будівель. Затишні домашні кафешки. Неспішний плин часу. Так, це Португалія. Якщо ви обрали для свого відпочинку цей напрям і хвилюєтесь за свій гаманець, ми допоможемо весело провести час без зайвих витрат.

  1. Португалія, на відмінну від багатьох інших європейських держав, це вже чудовий варіант для бюджетного туриста. Ціни на їжу та проживання тут невисокі. Тому, 100Є на 1 тиждень – може бути цілком достатньо.
  2. В Португалії дійсна приємна система знижок. Не бійтесь уточнювати про це в касах вокзалу або біля входу в музей. Якщо з вами подорожує дитина або вам 21-25 років – ви в будь-якому випадку сплачуєте менше. Система знижок розповсюджується на людей віком старше 65 років. Таким чином, замість 6Є за вхід на оглядовий майданчик, ви сплатите 4Є. Дрібничка, проте приємна.
  3. Couchsurfing. Про це говорять у всіх тревел блогах. Для тих, хто ще не зареєструвався, наведемо декілька цифр: 4 ночі по Couchsurfing можуть зекономите вам 50Є. Вражає? До того ж, заздалегідь домовившись зі своїм хостом, ви можете зекономити на харчуванні, домовившись про можливість приготування їжі на кухні. В Португалії хости дуже привітні. Вони з радістю покажуть місто, поділяться улюбленими місцями. Тому, ми поки що не знаходимо жодного мінуса, щоб не користуватися цією програмою.
  4. Супермаркети. Навіть якщо ви вирішили залишитись все ж таки в хостелі, пам’ятайте, що всі традиційні блюда можна купити у відділі кулінарії у супермаркетах. Але у рази дешевше. Найпопулярнішими супермаркетами в Португалії є Pingo Doсe та Lidl. Багато з них, до речі, працюють цілодобово.
  5. Вода. Зекономити можна і тут. Так, місцеві кажуть, що вода з крану у них хороша і її можна вживати. Але ми порадимо інше. Купіть пляшку води у перший день і наповнюйте її водою з бювета в подальшому. На щастя, цього добра в Португалії вистачає.
  6. Відвідуйте Португалію у не туристичний сезон. Наприклад, в середині осені. Ціни набагато нижчі. Наприклад, місце в хостелі в Лісабоні у жовтні може бути 10-15Є за добу з урахуванням місцевого податку. В той час, як влітку в цьому самому хостелі за місце ви сплатите 20-30Є. Але ж на зекономлені гроші можна купити квиток в сусіднє місто або повечеряти в недорогому ресторані. До речі, про ресторани…
  7. Ресторани. Якщо ви втомились від їжі в супермаркеті і все ж таки хочете щось національне і вишукане – шукайте місце подалі від центру. Вечеря з двох блюд, вина та десерту може коштувати на двох всього 20Є.

Досліджуйте свою Португалію. У неї вистачить місця і емоцій для кожного мандрівника. Вона відкрита та гостинна і чекає на зустріч з вами.