Бізнес-туристам дозволили подорожі в Ізраїль

В’їзд буде дозволено тільки для тих осіб, чиї внески є важливими для ізраїльських компаній та економіки. Також поїздки дозволені тільки в тих випадках, коли ділову зустріч не можливо провести віртуально.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Міністерство туризму Ізраїлю, в’їзд дозволений бізнесменам як зі “зелених”, так і з “червоних країн”. Проте при в’їзді з “червоної країни”, діловому туристові необхідно надати негативний ПЛР-тест, зроблений за 48 годин до вильоту.

Після отримання відповідних дозволів, бізнесмени зі “зелених країн” можуть перебувати в Ізраїлі до 7 днів, а з “червоних” – 4 дні. Крім того, бізнес-туристам не потрібно проходити самоізоляцію після прильоту.

Для того, щоб отримати такий дозвіл, потрібно заповнити онлайн-форму для іноземних бізнесменів та відправити її на адресу електронної пошти контактної особи в ізраїльській компанії. Після чого, представник компанії повинен заповнити заявку та надіслати її в Міністерство економіки та промисловості Ізраїлю, яке розгляне запит та видасть відповідні дозволи.

До речі, в Ізраїлі з 15 жовтня відновили міжнародне авіасполучення.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: