Болгарія дозволила в’їзд українцям без тестів та карантину

Болгарія дозволила з 1 вересня в’їжджати в країну громадянам України без тестування на коронавірус та проходження самоізоляції.

Про це повідомили у посольстві України в Болгарії.

31.08.2020 р. оновлено рішення Мінохорони здоров’я РБ № РД-01-488, згідно з яким з 1 до 30 вересня ц.р. громадянам України дозволено в’їжджати на територію Болгарії без необхідності надання документу, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, та без проходження 14-денного карантину.” – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 16 липня громадяни України знову могли без обмежень в’їжджати до Болгарії. Українцям було дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без тесту на коронавірус. Проте, через погіршення епідеміологічної ситуації, з 30 липня 2020 року мандрівникам з України потрібно було надати негативний ПЛР-тест на коронавірус.

Крім того, МОЗ України внесло Болгарію до “зеленого” списку. Тому по приїзді не потрібно буде проходити тестування чи обов’язкову самоізоляцію.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.