Боснія і Герцеговина відкриває кордони для туристів

Уряд Боснії і Герцеговини прийняв рішення відкрити країну для іноземних туристів, але в’їхати зможуть тільки туристи з негативним тестом на Covid-19.

Як пише 34Travel, вже тиждень як туристи можуть приїжджати в Боснію і Герцеговину без обов’язкової самоізоляції, але з результатами тестів на коронавірус, зроблених не пізніше 48 годин до поїздки.

Водночас, від тестування звільнено жителів Чорногорії, Хорватії та Сербії, дипломати, глави держав, а також екіпажі літаків, суден, поїздів і водії вантажних автомобілів.

На території Боснії і Герцеговини запроваджені обмежувальні заходи у зв’язку з пандемією. Обов’язковим є використання захисної маски та дотримання фізичної дистанції.

Крім того, за даними МОЗ України, Боснія та Герцеговина увійшла до “червоного списку”. Тому, після повернення з даної країни доведеться здати тест на коронавірус або пройти 14-денну самоізоляцію.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.