Бразилія вимагатиме ПЛР-тест у мандрівників

3 30 грудня в Бразилії  вимагатимуть негативний ПЛР-тест у всіх, хто прибуває до країни.

Всі іноземці повинні будуть пред’явити підтвердження негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до вильоту, пише Traveloffpath. Результати повинні бути перекладені на англійську або іспанську мову. 

Крім того, потрібно буде заповнити спеціальну декларацію про здоров’я мандрівника (DSV) у цифровому або друкованому варіанті. У відповідній формі потрібно буде дати відповіді про стан здоров’я та надати згоду на виконання всіх правил щодо охорони здоров’я під час відвідування країни.

Бразилія зіштовхнулась з другою хвилею пандемії, що призвело до рекордних показників захворювання. Хоча уряд досі не зробив заяви, чому саме зараз вирішили впровадити вимогу обов’язкового тестування, однак це найефективніший спосіб контролювати рівень захворюваності. Наразі рівень заповненості ліжок у бразильських лікарнях перевищує 80%.

Нагадаємо, Бразилія з 29 липня почала поступово знімати карантинні обмеження та відновила міжнародне сполучення. З вересня країна була повністю відкритою для українців без тестування та карантину.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.