Будинок моди Louis Vuitton видасть фотоальбом про Карпати

Французький будинок моди Louis Vuitton опублікує фотоальбом Fashion Eye Ukraine від українського дуету фотографів Synchrodogs – Тані Щеглової та Романа Новена.

До альбому увійдуть фотографії Карпат у стилі фешн-фотографії, матеріали до якого автори збирали протягом кількох років. Окрім, візуальної розповіді, видання також міститиме біографічну довідку та інтерв’ю з авторами та підписи до фотографій.

Головною метою авторів було показати втручання та вплив людей на природу Карпат. Проєкт стосується взаємозалежності людини та природи та як змінюється Земля в результаті втручань людини у процеси навколишнього середовища.

Читайте також: Як організувати похід в Карпати без намету та рюкзака

Фотоальбом опублікують французькою й англійською мовами. З 8 жовтня його можна буде придбати а в магазині або на сайтаі Louis Vuitton або через Amazon. Ціна – 50 євро.

Fashion Eye – це серія фотоальбомів від Louis Vuitton, яка видається з 2016 року. Кожен з альбомів показує історію міста або країни через об’єктив фешн-фотографа. Зокрема, минулорічні випуски показували Францію, Японію, Балі, Іран.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.