Чехія та Словаччина знову вводять надзвичайний стан

Уряди двох європейських країн – Чехії та Словаччини, вирішили знову запровадити надзвичайний стан через пандемію коронавірусу.

В Словаччині вже ввели карантинні обмеження з 1 жовтня, мінімум на півтори місяця. В країні було обмежено роботу магазинів та закладів, заборонили проводити масові заходи. У всіх закритих приміщеннях зобов’язали дотримуватись соціальної дистанції 2 м.

З 5 жовтня по 5 листопада розпочинає діяти режим надзвичайного стану на території Чехії. Планується закриття шкіл в районах підвищеної небезпеки, почнуть діяти нові обмеження на проведення масових заходів. В кафе та ресторанах за одним столиком зможуть сидіти до шести чоловік, всі відвідувачі повинні будуть дотримуватись соціальної дистанції та карантинних норм.

Дані рішення були зумовлені новою хвилею зараження на Covid-19. Кількість хворих щодня зростає, а лікарні вже переповнені.

За даними МЗС України, на територію Cловаччини дозволено в’їзд громадян України з постійним або тимчасовим дозволом на проживання на території країни та їхнім родичам.

В Чехію також заборонений в’їзд, за винятком тих, які мають дозвіл на проживання в Чехії або окремі типи чеських віз.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.