Чехія відкрилась для щеплених туристів

Повністю вакциновані мандрівники знову можуть подорожувати до Чехії.

Про це повідомило МЗС України.

Зокрема, в’їзд дозволено громадян України, які пройшли повний курс щеплення вакциною, що була сертифікована Європейською агенцією з лікарських засобів. До таких вакцин належать: Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Janssen, Covishield. При цьому, від вакцинації другою дозою повинно пройти щонайменше 14 днів.

Крім цього, перед поїздкою до Чехії потрібно заповнити спеціальний формуляр. Отримане не e-mail підтвердження про заповнення формуляру (роздруковане або збережене на мобільному пристрої) слід подати під час прикордонного контролю або при перевірці місця проживання.

Також для в’їзду потрібен біометричний закордонний паспорт та поліс медичного страхування на термін поїздки.

В Чехії залишаються чинними деякі карантинні обмеження. У всіх громадських місцях та громадському транспорті потрібно носити захисні маски (респіратори не нижче рівня FFP2 чи KN95). Відвідування культурних, спортивних та інших заходів, а також вхід у місця громадського харчування, відпочинку чи розважальні заклади дозволений лише при наявності сертифікату про вакцинацію або негативного тесту.

Чехія ще з 31 травня відкрилась для іноземних туристів, проте, для українців тільки зараз.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Нетипова Прага: за чим повернутися в столицію Чехії

Міні-гід