Через блокування середніх крісел в літаках, ціни на квитки можуть зрости на 50%

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) заявила, що політика блокування середніх крісел у літах збільшить ціни на квитки на 43-54% в залежності від собівартості авіаперевезення.

Як повідомляє Avianews, організація виступила проти таких заходів, оскільки вони все одно не забезпечать безпечну дистанцію між пасажирами в літаках.

Зазначається, що блокування крісел зменшить завантаження літаків до 62%, що нижче середніх показників завантаження в галузі в 77%, необхідної для беззбиткової роботи.

За даними IATA, в Європі середній тариф може збільшитися з $135 до $201, у Північній Америці – з $202 до $289, у Латинській Америці – з $146 до $219, у Північній Азії – з $135 до $195, у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – зі $141 до $217, у Африці і на Близькому Сході – з $181 до $259.

Замість блокування середніх крісел організація запропонувала зробити обов’язковим носіння масок для пасажирів і персоналу, зменшити пересування по салону, знизити число контактів між персоналом і мандрівниками, спростити подачу харчування і частіше робити прибирання літаків.

Нагадаємо, в Ryanair заявили, що не будуть відновлювати авіарейси, якщо буде запроваджене правило блокування середніх крісел.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.