Через коронавірус в Італії відновили давню традицію подачі напоїв

В Тоскані через епідемію коронавірусу відновлюють давню традицію подачі напоїв через спеціальні “винні віконця”

Як повідомляє “Європейська правда“, про це пише Insider.

Зазначається, що місцеві власники ресторанів та барів для того щоб зберегти свій бізнес і дух міста звернулись до середньовічних архітектурних рішень.

Винні віконця, або buchette del vino, – це маленькі люки, які часто використовувалися для продажу надлишків вина робітничому класу Флоренції. Вперше такі віконця з’явилися в XVII столітті, коли в Італії вирувала епідемія бубонної чуми.

“Люди могли постукати в маленькі дерев’яні віконниці і наповнити свої пляшки прямо від сімей Антінорі, Фрескобальді і Рікасолі, які до сих пір виробляють деякі з найвідоміших італійських вин“, – розповів Президент Асоціації винних віконець Маттео Фалья.

За даними флорентійської Асоціації винних віконець, кілька таких віконець відкрилися по всьому місту – деякі з них вперше на пам’яті тих, хто нині живий.

На старовинних стінах Флоренції наразі можна знайти більше 150 таких віконець. В часи коронавірусу через них можна отримати не лише вино, а й каву і навіть їжу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.