Чорнобильську зону відкрили для відвідувачів, але з певними обмеженнями

Зона відчуження відкривається для відвідувачів, але з певними обмеженнями, передбаченими урядовою постановою про ослаблення протиепідемічних заходів.

Йдеться у повідомленні ДАЗВ на сторінці у Facebook.

Зазначається, що території зони відчуження дозволено здійснювати масові (культурні, соціальні, релігійні та інші) заходи, зокрема відвідування з метою ознайомлення, з урахуванням заборон визначених Кабінетом Міністрів України.

Обов’язковими умовами відвідування зони відчуження є проходження температурного скринінгу під час посадки в автобус до зони відчуження та на КПП «Дитятки», наявність у пасажирів масок або респіраторів, одноразових рукавичок та антисептичних засобів для оброблення рук, а також дотримання соціальної дистанції.

Крім того, до відвідування зони відчуження не допускатимуться особи, які мають температуру понад 37,2, а також ті, хто мають симптоми респіраторних захворювань.

Також, у період адаптивного карантину діятиме лише один маршрут, який розрахований на один день – село Залісся, міста Чорнобиль та Прип’ять, об’єкт «Чорнобиль-2», село Копачі й оглядовий майданчик ЧАЕС. Крім того, є обмеження щодо кількості людей в організаційних групах відвідування, а саме не більше 10 осіб.

Нагадаємо, з 18 березня через поширення Covid-19 Чорнобильська зона була закрита для відвідування.

Як повідомило ДП «ЦОТІЗ», у 2020 році в Чорнобильській зоні з’являться нові маршрути та повітряні подорожі.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.