Де відпочити з наметом під Києвом

Літо – чудова пора для кемпінгу та походів. Романтика вечірніх посиденьок біля вогнища, ночівля у наметі, проста їжа та справжні емоції.  Складаючи маршрут руху чи плануючи відпочинок на природі кожен з нас очікує побачити щось нове, відчути себе частинкою природи, отримати незабутні враження. Розглянемо декілька місць для наметового відпочинку, які на нашу думку є найбільш мальовничими, сприятливим для відпочинку всією сім’єю, чи романтичним місцем для двох.

Перш за все Коростишівський каньйон, Житомирська область – найкращий варіант, неймовірно красиво, безкоштовно, природа прекрасна. Знаходиться 100 кілометрів від Києва, далеченько, але приїхавши один раз ви повернетесь. Це колишній гранітний кар’єр, надходить вода в нього з підземних джерел. Холодненька, але чиста. Скелястий берег, з якого ростуть ялики – ні де такого немає. Є місця для наметів, широкі галявини, поблизу село. Людей за звичай не багато, місце під намет знайти можна. Рекомендуємо йти на більший кар’єр.

Коростишивській кар’єр, фото Ветер дует

Жуків острів, по простому кажучи Жуківка. Значно краще їхати на власному авто, також можна й на маршрутці, чи навіть пішки або на велосипеді 3-5 кілометрів. Знаходиться на правому березі Дніпра. Це заповідна територія охороняється державою. Тут є унікальні рослини та тварини що занесені до Червоної книги України. Є місця як для наметів, так і пляжі та місця для рибалок. Кажуть, що риби там вдосталь, кожному вистачить. На території є два ресторани. Але щодо мінусів –  багато граючих в страйкбол, велика кількість людей, та, на жаль, є сміття.

Жуків острів

Жуків острів, фото igotoworld.com

Ясногородка  в 50 км від Києва. Дістатися можна на авто, маршрутці або влаштувати невеличкий велопохід на вихідні. Знаходиться поблизу Димера. Навколо сосновий ліс, Київське водосховище, піщані пляжі. Не багато людей, свіже повітря та чистота.  Під намети є галявини. Досить вдале місце для рибалки та кемпінгу.

Київське водосходвище

Київське водосходвище, фото giisa

Якщо вже зовсім нема бажання або можливості кудись їхати –  парк «Дружби народів» ваш варіант.  Жителі обожнюють його різноманітні пікніки, прогулянки, спорт, екстремальні види відпочинку. На території є пейнтбол клуб  велопрокат, прокат човнів та каяків. Багато кафе та ресторанів, тож голодним тут не залишишся. Це непоганий варіант в межах міста. Якщо шукаєте більше усамітнення та природи – варто зануритися у глиб парку, де немає цивілізації та людей.

Парк "Дружби народів"

Парк “Дружби народів”

Пирнове – зачарована Десна, писав Олександр Довженко. Насправді одна з найнеймовірніших річок в Україні. Знаходиться в 50 кілометрах від Києва, є рейсові автобуси. Ландшафт представлений лісостеповою місцевістю, галявинами та ярами. Багато затишних місць під намети, дуже тихо та спокійно навколо. Про рибалку тут ходять легенди, є шанс упіймати справжнього дикого звіра.

Десна

Річка Десна, фото depositphotos.com

Сорокошичі – Чернігівська область, лівий берег київського водосховища, година на автомобілі від Києва і ви на місці. Лісиста та болотиста місцевість. Велика кількість баз відпочинку. Проте є місця де зовсім дика природа та безлюдно, наприклад є можливість взяти в оренду човен та заїхати на острів, де ви будете зовсім сам на сам з природою. Природа тут справді дика, тут водяться: вовк, лисиця, олень, косуля, кабан. Не забудьте взяти усе необхідне та зарядити телефон – тут можна знати справді безлюдні місця.

Сорокошичі, фото Y H

Як висновок можемо сказати, що головне – це єднання з природою, спільний відпочинок з рідними та близькими. Та безперечно відпочинок в наметі це зовсім інший рівень який зробить вас здоровішим як ментально так і фізично, виховає командний дух та вашу витримку. Це заряд позитивних емоцій та деякий життєвий досвід. Намагайтесь більше часу проводити на природі, в колі сім’ї, друзів та близьких. Всіх грошей не заробиш, а ось часу в нас обмаль, а мальовничих місці та неймовірних пейзажів досить багато і треба їх встигнути побачити власними очима.

Шукаєте недороге спорядження? Зверніть увагу на асортимент магазину Rozetka:

 

 

Фото обкладинки: depositphotos.com