Deutsche Bahn продає крісла з вагонів тим, хто сумує за поїздками

Німецька компанія Deutsche Bahn вирішила створити альтернативне джерело заробітку та продає крісла, столики або візки з поїздів, як сувенірну продукцію.

Як пише ЦТС , в умовах скорочення обсягів пасажирських перевезень через пандемію коронавирусу в DB особливо акцентують на цьому увагу.  

Якщо ви не сядете в поїзд, поїзд прийде до вас. Хоч трохи відчуттів. Ось колекційні предмети для дому“, – йдеться в публікації на сторінці Deutsche Bahn в соцмережах.

 Для тих, хто сумує за поїздкам в поїздах або просто для фанатів ж/д транспорту на сайті компанії пропонують купити такі оригінальні предмети екіпіровки вагонів як столики, одномісні і двомісні крісла з поїздів різних класів, візки для кейтерингу та навіть сміттєвий бокс з пасажирського вагону.

Однак, ціни на зазначену продукцію є досить високими. Так, одинарне крісло, маленький столик або невелика візок коштують 399 євро, а подвійне крісло – 449 євро, велика візок – 499 євро. Найдешевше обійдуться бокс для сміття (65 євро) або подушка на сидіння (45 євро)

Наразі, внутрішні пасажирські перевезення в Німеччині припинились через поширення пандемії коронавірусу. Тим, хто купив квитки на міжміські рейси і не має гостру потребу в цих поїздках зараз, ж/д компанія пропонує гнучкі умови використання квитків на інші дати до 30 червня.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.