Для роботи готелів в Україні розроблять спеціальні правила

МОЗ України пропонує нові правила щодо організації роботи готелів під час виходу з карантину.

Як повідомляє УНІАН, планується встановити захисні екрани на рецепціях у готелях, маркування для дотримання дистанції та проводити дезінфекцію кожні 3-4 години.

Крім того, на вході у готель та коридорах необхідно розмістити інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19, а також організувати місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілового спирту та понад 70% для етилового спирту. Таке місце має бути позначено яскравим вказівником, банером чи наклейкою.

При появі симптомів респіраторного захворювання та/або підвищення температури у особи, що проживає в готелі, така особа підлягає ізоляції в номері до прибуття карети швидкої допомоги, яку викликає персонал готелю“, – йдеться у рекомендаціях.

У вестибюлі готелю дозволяється одночасне перебування не більше 1 відвідувача на 10 квадратних метрів площі зали обслуговування. Допуск відвідувачів та перебування в готелі (поза номером) дозволяється лише у респіраторі або захисній масці.

В місцях потенційного скупчення відвідувачів повинно бути нанесене відповідне тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 м.

Також у готельних закладах забороняється робота конференц-залів, фітнес- та спа-центрів готелів.

Крім того, адміністрація готелю також має забезпечити: наявність щонайменше п’ятиденного запасу засобів індивідуального захисту та їх використання працівниками (респіратори або медичні маски, в тому числі саморобні, захисні рукавички); постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників у санвузлах номерів та санвузлах загального користування.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.