Для відпочину в Грузії потрібно буде пройти тест на коронавірус

В Грузії планують пускати тільки тих туристів, в кого буде медична довідка про негативний лабораторний ПЛР-тест на коронавірус.

Виступаючи в парламенті 27 травня Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахар заявив, що під відкриттям туристичного сезону в Грузії з 1 липня мається на увазі так званий «чистий коридор», а не безконтрольний в’їзд іноземців.

«Для в’їзду в Грузію, у туриста повинен бути аналіз актуального 72-годинного ПЛР-тесту, інакше його просто не впустять. Ми, звичайно, створимо можливість пройти швидкі ПЛР-тести і всередині країни, якщо у прибулого не опиниться такого тесту і якщо такі випадки не будуть масовими. Але організовані туристичні групи зможуть в’їхати тільки при дотриманні цього правила«, — повідомив прем’єр-міністр.

Разом з тим Гахар нагадав, що організовані туристичні групи будуть розміщуватися в «зелених зонах» — готельних комплексах, які отримають відповідний дозвіл від Міністерства охорони здоров’я.

«В іншому випадку ми просто поставимо під удар репутацію нашої країни як туристичного бренду. Тепер до наших традицій, кухні, вину, пісням, гостинності та всього іншого ми повинні додати ще один сильний бренд — як ефективна країна в боротьбі з коронавірусом і вільна від вірусу», — сказав Гахар.

В Грузії повідомили, що країна буде готовою прийняти іноземних туристів з 1 липня 2020. Крім того, з 15 червня Грузія відкриється для надання послуг внутрішнім туристам. Також, з 1 липня планують розпочати налагоджувати міжнародне авіасполучення.

Джерело

Що варто зробити в Тбілісі

Міні-гід

Для відпочину в Грузії потрібно буде пройти тест на коронавірус

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: