Для відвідування Туреччини буде потрібен ПЦР-тест

Постановою Міністерства охорони здоров’я Туреччини від 25 грудня 2020 року введено обов’язкову вимогу на наявність негативного ПЦР-тесту на коронавірус для усіх прибуваючих в Країну.

Прийнятий документ передбачає, що з 28 грудня 2020 року правило діє для подорожуючих авіаційним транспортом, з 30 грудня — водним та наземним транспортом. Для тих, хто подорожує транзитом тест не потрібен.

Перед посадкою в літак, автобус або корабель пасажир від 6 років повинен буде пред’явити довідку про проходження ПЛР-тесту на коронавірус з негативним результатом, яка підтверджує, що людина не хворіє. Без цієї довідки пасажира не допустять на борт літака. Аналіз повинен бути підготовлений не більше ніж за 72 години до моменту перетину кордону Туреччини.

МОЗ Туреччини визначив, що вимога про проходження ПЛР-тесту на коронавірус буде діяти до 1 березня 2021 року.

Нові заходи влади Туреччини прийняли після значного зростання захворюваності COVID-19 в останні тижні. Через цього 18 грудня 2020 року Україна включила Туреччину в червону зону – усі прибуваючі з цієї країни потрібні зробити тест на коронавірус або самоізолюватися на 14 днів. Також влада Туреччини заборонила новорічні святкування в готелях та ресторанах.


Не забувайте в подорож туристичне страхування. Придбати поліс можна онлайн зі знижкою 20%