До озера Синевир планують обмежити рух транспорту

На Закарпатті планують заборонити проїзд транспорту до озера Синевир в неділю та святкові дні.

Про це повідомила адміністрація Національного природного парку «Синевир» в Facebook

Національний природний парк «Синевир» має намір заборонити рух транспорту до озера Синевир у неділі і святкові дні, тобто в період, коли найбільший потік туристів. Також є намір повністю призупинити рух будь-якого транспорту до озера у шлюбний період жаб, який триває у першій половині травня.“, – йдеться у повідомленні.

В адміністрації заявляють, що після закінчення карантину активізуються туристи, які подорожують до найбільш відвідуваного місця парку – Синевирського озера. Тому було встановлено новий контрольно-пропускний пункт на в’їзді до озера, який розмістився на межі національно парку та сільської ради.

Досі відрізок від центральної дороги до озера, відстанню понад один кілометр, можна було подолати пішки або на автомобілі. Однак в туристів та інших громадян існують різні думки з приводу цього питання – хтось за виключно піше пересування, хтось категорично проти заборони руху транспорту.

Наразі обов’язкова умова, щоб потрапити до національного парку – захисна маска або респіратор. Переміщатися територією дозволено групами не більше 3 осіб, дотримуючись дистанції не менше ніж 1,5 м.

Синевир – найбільше озеро Українських Карпат. Розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, в гірському масиві Внутрішні Ґорґани. Озеро вважається найцікавішим об’єктом Національного природного парку «Синевир» і є однією з візитних карточок Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря та має середню площу 4-5 гектарів.

До речі, на Закарпатті відкрили Долину нарцисів для відвідувачів.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.