До Північного полюса хочуть запустити круїз на дирижаблі

Літак-дирижабль Airlander 10 зможе взяти на борт до 16 пасажирів у восьми двомісних каютах.

Гібрид літака та дирижабля Airlander 10, ймовірно, незабаром повторить історичну подорож норвезької експедиції 1926 року. Як пише “Фокус”, найбільше повітряне судно у світі зможе прийняти до 16 пасажирів, яких обслуговуватиме семеро членів екіпажу.

Дирижабль зможе опускатись на висоту 30 метрів над землею та рухатись зі швидкістю велосипеда. В такий спосіб пасажири зможуть полюбуватись дикою природою та пейзажами Північного полюса. Всього Airlander 10 може підіймати в повітря до 11 тонн вантажу, спалюючи при цьому менше палива, ніж літак при повному завантаженні.

Займається розробкою подорожі шведська компанія OceanSky Cruises. Бронювання вже відкриті, але мандрівка підійде не усім. Подорож на двох обійдеться у 232 тис. доларів.

Дирижабль Airlander 10 був розроблений у 2010 році американськими військовими з метою спостереження території Афганістану. Проте через два роки проєкт згорнули. Нове життя дирижаблю дав британський розробник Hybrid Air Vehicles, а туристичний політ став як ніколи реальним.

Ідея полягає в тому, щоб повернути гострі відчуття пригод часів дослідження дирижаблів, але з комфортом та безпекою сучасних технологій.

Фото: Trump-elections

До речі, американська компанія Space Perspective організовує туристичні польоти до стратосфери Землі.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.