Дубай дозволив в’їзд для іноземних туристів

Від сьогодні, 7 липня, Дубай знову готовий приймати іноземних туристів. Зокрема, в’їзд до ОАЕ дозволять і для мандрівників з України.

Туристи, по прибуттю, мають показати або документ-підтвердження негативного тесту на COVID-19, або пройти обстеження в аеропорту. Якщо тест виявиться негативним, відвідувати Дубай зможе будь-хто із іноземців.

У разі позитивного тесту доведеться пройти обов’язковий 14-денний карантин за власний кошт у визначеному владою емірату місці обсервації

Мандрівники, які прибувають в Дубай повітряним транспортом, зобов’язані переконатись, що вони відповідають усім вимогам, встановленими владою ОАЕ.

Зокрема, вони повинні заповнити “Декларацію про стані здоров’я”, зареєструватися в мобільному додатку COVID-19 DXB app і оформити туристичну страховку. Авіакомпанії мають право не допустити на посадку пасажирів з симптомами коронавірусу.

Джерело: УНІАН


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.