Двох туристів в Канаді оштрафували на $32 тис. за підробку тестування

Туристи зі США сфальсифікували документи про тестування на Covid-19 та вакцинацію.

Після того, як інспектори в аеропорту Торонто виявили підроблені сертифікати вакцинації та докази тестування, кожного туриста оштрафували на 16 тис. доларів США, пише “Вокруг Света“.

Мандрівники завантажили підроблений документ на урядовий туристичний сайт ArriveCAN. Обидва туристи, вік і стать яких не розголошується є громадянами Канади.

Така жорстка реакція канадської влади пов’язана з наміром уряду країни послабити обмеження на в’їзд для туристів. В заяві Агентства суспільної охорони здоров’я Канади відзначають, що влада без вагань вживатиме заходів примусового характеру, якщо це виправдано для захисту канадців від поширення Covid-19.

З 5 липня Канада дозволила в’їзд туристам. Проте мандрівники повинні пред’явити докази вакцинації. В іншому випадку туристи повинні зробити тест, ізолюватись на три дні в державному готелі, а потім відправитись на двотижневий карантин.

Нагадаємо, нещодавно працівників київського аеропорту “Бориспіль” звинуватили у корупційній схемі – вони спеціально затягують час, а потім пропонують купити негативний ПЛР-тест за $150.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.