Дизайнери з Копенгагену створять мережу плавучих парків у місті

В Копенгагені оприлюднили план по створенню мережі плавучих парків в самому центрі міста. За задумом дизайнерів тут зможе відпочити кожен охочий – човнярі, каякери, плавці та інші.

Мережа плавучих островів-парків була розроблена австралійським архітектором Маршаллом Блехером і датською студією дизайнуStudio Fokstrot як некомерційний проєкт.

Фото: Marshall Blecher / Studio Fokstrot

Перший з островів, площею 20 кв.м, з’явився в Копенгагені ще в 2018 році. Ця зелена зона постійно переміщалась з місця на місце, тут проводились виставки та пікніки. Місце стало популярним серед жителів, тому міські влада прийняла рішення створити ще по три плавучих парків в 2020 і 2021 роках.

Острови можна буде використовувати для різних видів діяльності: тут будуть зони для плавання, сауни, сади, кафе і навіть плавучі міські ферми . 

Фото: Marshall Blecher / Studio Fokstrot

Плавучі парки будуть побудовані вручну на міських суднобудівних верфях і засаджені ендемічними деревами і травами. Вони будуть переміщатися між різними частинами гаваней, щоб не перевантажувати і без того активні райони і вдихати життя в інші місця, які рідко відвідуються.

До речі, на час карантину визначні пам’ятки Копенгагену перетворили на дитячі садки.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.