Emirates оплатить лікування, якщо пасажири заразяться Covid-19 після посадки на рейс

Авіакомпанія Emirates повідомила, що оплатить лікування та витрати на карантин пасажирам, які заразились коронавірусом після посадки на рейс.

Дана послуга вже доступна для пасажирів на всіх рейсах компанії в будь-якому класі. Проте право на страховку матимуть ті, хто надасть довідку з негативним результатом на Covid-19.

Замовити нову опцію можна до 31 жовтня разом з бронюванням рейсу. Вона повністю покриє двотижневий карантин та лікування.

«Emirates пишається тим, що допомагає зміцнити довіру до міжнародних поїздок, – прокоментував директор групи Emirates в своїй заяві. – Ми знаємо, що люди готові літати, оскільки кордону по всьому світу поступово відкриваються, але вони прагнуть до гнучкості і гарантіям, якщо щось непередбачене трапиться під час їх подорожей ».

Через пандемії Emirates також дозволила безкоштовно змінювати дату поїздки, якщо рейс був відмінений через обмеження країн. Зробити це можна на сайті або в касах перевізника.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.