Emirates продовжила термін дії заброньованих квитків на два роки

Авіакомпанія Emirates пропонує нові можливості для тих, хто забронював квитки до 31 травня на авіарейси до 31 серпня 2020 року включно. Термін дії квитка продовжено на 24 місяці з дати бронювання.

Як повідомляють в компанії, протягом цього періоду кошти, витрачені на бронювання, можна використати для будь-якого рейсу в той же пункт призначення або регіон. Додаткові збори стягуватись не будуть.

Не потрібно турбуватись, якщо бронювання було скасовано. Термін дії квитка автоматично продовжено на 2 роки. Тому, коли у вас знову з’явиться можливість подорожувати, просто зателефонуйте в компанію і призначте нову дату поїздки.

Також, заброньований квиток можна обміняти на спеціальний ваучер, який видається на суму, оплачену за бронювання. Його можна використати для оплати квитків або інших продуктів і послуг компанії. Термін дії ваучера становить один рік з дати видачі.

Кошти, внесені при початковому бронюванні, можуть бути також використані для оплати іншого рейсу в той же пункт призначення або в будь-який інший в межах того ж регіону. Наприклад, якщо спочатку був заброньований рейс до Лондона, то при повторному бронюванні можна вибрати рейс в Амстердам, без додаткових доплат.

До речі, Alitalia також повідомила про нові правила скасування та повернення квитків.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.