Ernest Airlines: нові норми перевезення ручної поклажі

Італійська лоукост-авіакомпанія Ernest Airlines змінила правила та норми безкоштовного перевезення ручної поклажі. Лоукостер збільшив загальну вагу поклажі та скасував безкоштовний провіз деяких особистих речей.

Про це повідомляє Avianews з посиланням на представництво лоу-коста в Україні.

Нові правила передбачають, що в салон літака можна взяти тільки один предмет ручної поклажі вагою до 10 кг і габаритами до 55х35х25 см. Всі інші речі повинні бути упаковані в одне дозволене місце.

Раніше безкоштовна норма перевезення ручної поклажі дозволяла провозити в салоні один предмет вагою до 8 кг і габаритами до 55х35х25 см, а також невелику особисту річ вагою до 2 кг і габаритами до 35х25х10 см.

Ручна поклажа повинна бути погоджена і маркована працівником аеропорту під час реєстрації на посадку, інакше її не дозволять брати на борт. Дітям до двох 2-х років дозволено везти невелику ручну сумку, вага якої не перевищує 3 кг

Ernest Airlines – італійська лоукост-авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані. Основний центр компанії розташований у Тирані, Албанія. Авіакомпанія обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією, Україною, Румунією та Іспанією 

Нагадаємо, Ernest Airlines відкриває нові рейси з Одеси в Рим, а також відновить прямі рейси зі Львова у Венецію.

Як подорожувати лише з ручною поклажею

Поради та лайфхаки

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа