Ernest Airlines планує в середині грудня відновити роботу

В Італії планують відновити роботу авіакомпанії Ernest Airlines, яка раніше працювала на маршрутах між містами України та Італії.

Про це повідомляє “У відпустку” з посиланням на місцевий ресурс Naviganti.org.

Зазначається, що це буде італійська регіональна авіакомпанія, яка буде експлуатувати 16 нових літаків ATR 72-600. Очікується, що літаки будуть закуплені протягом 4 років. Проєкт передбачає відновлення польотів в середині грудня 2020.

Планується відновити роботу авіакомпанії на понад 70 внутрішніх і міжнародних напрямках. Проте заради конфіденційності список цих маршрутів поки що не розкривається. Водночас, мапа напрямків не буде конфліктувати з мережами авіакомпанії Alitalia і залізничної компанії Trenitalia.

Перевізник буде працювати в регіональних аеропортах, які в даний час недостатньо активно експлуатуються, розвиваючи діловий і внутрішній туризм. Операційні бази будуть розташовані в аеропортах Ф’юмічіно, Бергамо, Парми, Анкони, Барі.

На даний момент, невідомо чи будуть відновлені рейси між Україною та Італією. Після лібералізації в поточному році двосторонніх авіаційних угод між країнами 28 з 35 частот, які належать Ernest Airlines, втратили свою економічну цінність.

Нагадаємо, італійська авіакомпанія Ernest Airlines призупинила виконання авіарейсів з 11 січня 2020 у зв’язку з призупиненням експлуатаційної ліцензії лоукостера Національним управлінням цивільної авіації Італії (ENAC). 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.