Естонія відкриє кордони з 1 червня

На засіданні уряду Естонії ухвалено рішення про пом’якшення карантинних обмежень в області подорожей, громадських заходів, спортивних змагань, а також в сфері освіти.

Як пише ЦТС, уряд дозволив перетинати з 1 червня кордон Естонії людям, які прибувають в країну з держав Європейського союзу або Шенгенського договору, а також з Великобританії.

Людина може в’їхати до Естонії, якщо у неї немає симптомів хвороби і до цього вона перебувала в перерахованих вище країнах не менше, ніж час, що дорівнює інкубаційному періоду Covid-19, тобто як мінімум останні 14 днів.

Якщо мандрівники прибувають до Естонії з країн, де кількість захворілих менше 14 осіб на 100 000 населення, то проходити двотижневу самоізоляцію не доведеться.

Міністерство закордонних справ має опублікувати список країн з відповідною статистикою. Список буде переглядатися раз на тиждень.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: