Евакуація та переміщення по Україні. Корисні посилання на сервіси та волонтерські групи

Новий офіційний сайт і телеграм-канал Укрзалізниці. Щодня після 21:00 на сайті та у телеграмі оновлюється час відправлення евакуаційних залізничних маршрутів по Україні та за кородон. 

Сайт  https://uz-vezemo.com
Телеграм https://t.me/UkrzalInfo

Актуальна інформація про евакуаційні автобусні рейси по Україні та за кордон. Рейси можуть бути і платні, і безкоштовні, уточнюйте інформацію на сайті

Евакуація між містами України через Uklon 

Тепер є можливість дістатись з одного міста в інше, скориставшись додатком Uklon. Щоб зробити таке замовлення, потрібно обрати клас авто Evacuation

Важливо:

⚡️Кінцеву точку поїздки треба обирати виключно піном на карті. Тобто, вручну поставити на карті точку на потрібній адресі, куди ви прямуєте.

Сервіс заявок для попутників та водіїв Ukraine Now. На сайті можна лишити заявку і волонтери допоможуть з пошуком водія. 

Sharry — сервіс пошуку перевізників. Ціни залежать від перевізника. Деякі водії пропонують безкоштовну допомогу жінкам з дітьми.   

Безкоштовні поїздки з Bla Bla Car. Сервіс пошуку перевізників знизив до нуля мінімальні ціни на поїздки, які водії можуть пропонувати на платформі. Тепер можна їхати абсолютно безкоштовно. 

Евакуація на автомобілях каршерінгу Getmancar у Західну Україну або Польщу. Потрібно бути користувачем сервісу, або хтось із друзів, хто може за вас ручатися. Авто є у Дніпрі та Києві. Для евакуації діє спеціальний тариф “Русский корабль, иди нахуй” 

Сайт сервісу: https://getmancar.com.ua

Бот Нам по дорозі. Допомагає українцям з автівками та українцям, яким не має чим їхати, знаходити один одного.

Перевізник бот призначений для того, щоб об’єднати водіїв з людьми, яким необхідна евакуація або перевезення вантажу, тощо.

Телеграм-чат для координації щодо евакуації з Гостомеля, Бучі та Ірпеня. 

Тут допоможуть дістатися залізничного вокзалу у Києві – @vaadim_mn (в Телеграм)

Волонтери, що допомагають виїхати з Харкова до Дніпра та Полтави. Волонтерська організація безкоштовно вивозить людей до Дніпра та Полтави. Кількість місць обмежена, необхидно заповнити форму і чекати своєї черги. 

Матеріал підготувала Олександра Альохіна.

Схожі корисні матеріали:

Корисне

Туристичне страхування, зелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.

Теги: