Ейлат відкривають для туристів

Проте, поки що, пускатимуть тільки туристів-ізраїльтян.

Місто Ейлат і район Мертвого моря в Ізраїлі першими в країні отримали статус “зелених островів туризму”, повідомляє УНІАН з посиланням на Міністерство туризму Ізраїлю.

Зокрема, в’їзд можливий для туристів-ізраїльтян, за умови негативного тесту на Covid-19, зробленого не пізніше ніж 72 години до прибуття в регіон. Таким чином, в регіоні планують перезавантажити туристичну галузь.

Крім того, у відпочинковій зоні готелі запрацюють на 70% та відкриють близько 2800 номерів на березі Мертвого моря. В Ейлаті планують відкрити більшість готелів до кінця тижня, решта – наступного тижня, хостели й надалі залишаються закритими. Також дозволять відкрити ресторани та басейни для гостей готелів.

Нагадаємо, з 1 листопада Ізраїль перейшов до другого етапу виходу з карантину. На території країни дозволили відкрити заповідники, національні парки, об’єкти культурної та археологічної спадщини.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.