Фарерські острови будуть закриті для туристів. Але лише на 2 дні

“У вихідні 25-27 квітня найважливіші туристичні пам’ятки Фарерських островів (автономний район королівства Данії) будуть закриті для туристів”, йдеться в повідомленні місцевої туристичної організації “Visit Faroe Islands”. Офіційно причиною є проведення робіт, спрямованих на збереження первозданної природи цієї прекрасної місцевості.

Місцеві волонтери зроблять цю роботу, але … туристи можуть допомогти. Все, що потрібно зробити – зареєструватися на сайті, в обмін на допомогу пропонують безкоштовне харчування та проживання. У загальній складності фарерська туристична організація шукає 100 добровольців. Після перших кількох днів кількість волонтерів перевищила 1000. Ті добровольці, які першими придбають авіаквитки, зможуть взяти участь у акції (на жаль, переліт не компенсується).

Які роботи будуть виконуватися? Крім очищення, будуть побудовані нові пішохідні мости, огорожі, оглядові тераси, а також потрібна допомога у встановленні знаків та покажчиків на головних туристичних визначних пам’ятках.

PS: цьогорічний прийом заявок вже закрито, але ви можете спробувати подати свою кандидатуру наступного разу на сайті visitfaroeislands.com.