Фестиваль документального кіно Docudays UA проведуть в онлайн-режимі

Через обмежування щодо проведення масових заходів в Україні під час карантину, черговий фестиваль документального кіно Docudays UA пройде з 24 квітня по 3 травня в онлайн-форматі.

«Це рішення сповнене викликів і експериментів, адже ми будемо першим українським кінофестивалем онлайн. Ми хочемо, щоб Docudays UA-2020 став для наших глядачів і глядачок підтримкою і унікальним досвідом. В цьому році до нього зможе долучитися вся Україна, а всі кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними», – повідомили організатори.

Зазначається, що 17-й фестиваль Docudays UA присвячений темі дорослішання. Будуть збережені усі конкурсні програми DOCU/СВІТ, DOCU/УКРАЇНА і DOCU/КОРОТКО. Кожна з яких, буде оцінюватись окремим складом журі, а одна з десяти номінованих стрічок отримає нагороду RIGHTS NOW!.

Також, в рамках фестивалю будуть транслюватись на сайті фестивалю правозахисні дискусії програми RIGHTS NOW!, лекції та зустрічі DOCU/КЛАС, розмови про життя і про кіно з режисерами фестивальних стрічок і кінокритиками.

Під час фестивалю буде розгорнуто віртуальний кінотеатр DOCU/ SPACE, де можна буде подивитися більше 50 фестивальних стрічок конкурсних і позаконкурсних програм, більшість з яких будуть доступні з 24 квітня по 10 травня.

Всі фестивальні покази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. Однак, можна внести добровільний благодійний внесок на сайті фестивалю.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.