Фінляндія дозволила в’їзд всім українським туристам

З 9 серпня нормалізується пасажирський рух між Фінляндією та Україною.

Повідомляє МЗС України.

Зокрема, всі українці, які подорожують прямим рейсом, або транзитом через країни, що включені до “зеленого списку”, зможуть потрапити до Фінляндії. Проте залишаються чинними вимоги щодо карантинних обмежень.

Мандрівники звільняються від обов’язкового тестування та проходження карантину за умови, що від дати отримання другої дози вакцини пройшло два тижні. Фінляндія визнає наступні вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson, Sinopharm, COVISHIELD, CoronaVac.

Невакцинованим туристам, під час перетину кордону Фінляндії, потрібно надати один з документів:
– сертифікат, що підтверджує отримання першої дози вакцини. При цьому потрібно зробити ПЛР-тест після прибуття;
– негативний результат ПЛР-тесту, зроблений не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. Після прибуття обов’язкове повторне тестування.

Без наявності зазначених вище документів або за наявності підтвердження про те, що особа перехворіла на Covid-19, громадяни України будуть направлені на проходження ПЛР-тесту на прикордонному пункті контролі. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.

Проходження двох ПЛР-тестів після приїзду до Фінляндії є безкоштовним для усіх мандрівників. Запис на проходження ПЛР-тесту можливий через офіційний сайт.

Нагадаємо, з 26 липня Фінляндія відкрилась для вакцинованих туристів з України.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки