Фінляндія пом’якшила обмеження на в’їзд для іноземців

Уряд Фінляндії змінив вимоги в’їзду для іноземців. З 19 вересня кордони відкриють для тих країн, в яких кількість заражених COVID-19 не перевищує 25 на 100 тисяч чоловік.

Як повідомляє 34Travel, в порівнянні з іншими європейськими країнами, Фінляндія дотримувалась більш суворих вимогу для в’їзду іноземних громадян. Кордони відкрили тільки для тих країн, в яких фіксувалось не більше 8-9 випадків зараження на 100 тис. чоловік населення.

За інформацією МЗС України, в’їзд до країни дозволено громадянам Фінляндської Республіки та їхнім родичам; громадянам країн-учасниць Шенгенської угоди, громадянам країн ЄС та громадянам третіх країн, за умови наявності дозволу на проживання; сезонним працівникам, які внесені до спеціального списку. Водночас, в’їзд збирачам лісових ягід з України заборонений.

Міністерство охорони здоров’я України внесло Фінляндію до “зеленого списку”. Тому після повернення з даної країни не потрібно проходити самоізоляцію чи здавати тест на коронавірус.

До речі, авіакомпанія SkyUp Airlines отримала дозвіл відкрити прямі рейси до Фінляндії.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.