Фінляндія змінила умови в’їзду для осіб з-за меж ЄС

Влада Фінляндії пом’якшила деякі обмеження на в’їзд та відмовилась від вимоги щодо обов’язкового тесту для мандрівників, які в’їжджають з-за меж ЄС та Шенгенської зони.

Як повідомляє “Укрінформ“, нові правила набирають чинності з 15 лютого. З цього дня, мандрівникам більше не потрібно робити тест перед в’їздом до Фінляндії.

Водночас залишається вимога, згідно з якою мандрівник має на кордоні пред’явити сертифікат про повну вакцинацію або доказ про перенесену впродовж шести місяців коронавірусну інфекцію.

Фінляндія визнає вакцини: Comirnaty (Pfizer-BionTech), Spikevax (Moderna), Vaxzevria (AstraZeneca), Janssen, BIBP/Sinopharm, COVISHIELD, CoronaVac, COVAXIN. Визнається як цифровий Сovid-сертифікат ЄС, згенерований через додаток «ДІЯ», так і паперова версія Сovid-сертифікату, перекладена англійською або фінською мовами.

В’їзд невакцинованим особам дозволено виключно за наявності поважної підстави для поїздки та негативного ПЛР-тесту, зробленого перед прибуттям.

Нагадаємо, з 21 грудня Фінляндія зобов’язала всіх українських мандрівників, незалежно від статусу вакцинації, робити ПЛР-тест перед в’їздом в країну


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.