Flixbus відкриє автобусні рейси з України в Польщу, Чехію та Литву

Автобусний перевізник Flixbus запустить два міжнародних рейси з України: Київ-Краків-Прага та Київ-Вільнюс.

Про це пише ЦТС з посиланням на FlixBus.

Вперше мережа компанії зв’язала Україну з країнами Балтії, куди FlixBus нещодавно відкрив свої перші маршрути“, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що автобус Київ-Вільнюс вирушає щодня з Києва о 19:20 і прибуває в аеропорт Вільнюса о 8:40 ранку, а потім на автовокзал о 9:05. З Вільнюса – о 21:30, далі заїзд в аеропорт Вільнюса, і прибуття до Києва о 11:50 наступного дня. Маршрут лінії: Київ-Чернігів-Вільнюс. Перевізником виступає литовська компанія Ollex.

“В останні роки Литва стала популярним туристичним напрямком для українців. Згідно з даними Департаменту статистики Литовської Республіки, в минулому році в Литву приїхало на 44% більше українців, ніж в 2018 році. Це найвищий приріст серед приїжджих з усіх країн. І хоча сьогодні пандемія вносить свої обмеження, в довгостроковій перспективі зростання туризму з України в Литву продовжиться. Тепер до Вільнюса можна дістатися просто і за доступною ціною на комфортному автобусі, і далі, зробивши одну пересадку – по країнах Балтії “, – коментує директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман. 

Рейс Київ-Прага виїжджає з Києва 4 рази на тиждень о 17:00, о 7:30 ранку прибуває в Краків, і о 16:30 в Прагу. Назад автобус відправляється 5 разів на тиждень о 20:00 з Праги, з прибуттям до Києва о 19:30 наступного дня. Маршрут лінії: Київ-Житомир-Рівне-Львів-Краків-Катовіце-Оломоуц-Брно-Прага.

Як дешево подорожувати Європою потягами та автобусами


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.