Flixbus відновлює 8 рейсів з України

Автобусний перевізник FlixBus відновлює маршрути до Києва та ще низки українських міст, рейси в які були припинені з початком війни – Житомир, Рівне, Вінницю, Умань, Хмельницький, Тернопіль. Крім того, з 28 квітня розпочне роботу нова лінія FlixBus із Києва до Будапешта.

Всього для мандрівників з України на 14 квітня доступні вісім прямих міжнародних маршрутів FlixBus.

З Польщі до України та назад: №3222 Варшава – Люблін – Луцьк – Рівне – Житомир – Київ (щодня з 18 квітня);

№3241 Варшава – Люблін – Львів – Івано-Франківськ – Коломия – Чернівці (щодня);

№3231 Вроцлав – Ополе – Катовіце – Краків – Львів (тричі на тиждень з 28 квітня);

№3232 Краків – Львів – Івано-Франківськ (щодня).

Дивись також: Автолюкс відновлює рейси з України в Польщу

З Угорщини в Україну та назад діють маршрути №N3280 Будапешт – Ужгород – Мукачево – Львів – Рівне – Житомир – Київ (два рази на тиждень з 28 квітня – нова лінія);

№3285 Будапешт – Ніредьгаза – Ужгород – Мукачево – Львів (тричі на тиждень).

З Чехії в Україну і назад: №3270 Прага – Брно – Оломоуц – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Рівне – Житомир – Київ (чотири рази на тиждень, з 18 квітня);

№N3277 Пльзень – Прага – Брно – Оломоуц – Острава – Катовіце – Краків – Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань (п’ять разів на тиждень, з 20 квітня).

За словами директора FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхала Лемана, сьогодні потік людей, які їдуть в Україну, продовжує зростати, і, за даними FlixBus, зараз вже становить приблизно половину кількості виїжджають. При цьому він зазначив, що компанія не підвищуватиме ціни на квитки, незважаючи на зростаючий попит.

Також компанія планує продовжувати відновлювати автобусні лінії, як тільки ситуація у тому чи іншому регіоні стабілізується.

Джерело: cfts.org.ua

Наразі понад 870 тисяч українців повернулися в Україну з початку повномасштабної війни.

Схожі корисні матеріали: