Фотоконкурс “Україна на карантині” збирає колекцію світлин спорожнілих міст

Національна туристична організація України запускає фотоконкурс “Україна на карантині”, в якому збиратиме найкращі світлини спорожнілих міст.

Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.

Друзі, ми всі переживаємо дивовижний момент, який ще зовсім нещодавно не можна було собі навіть уявити – зупинилося буквально все на Землі! Це не тільки страшно, але і страшно цікаво одночасно. Ніхто і ніколи раніше подібного не бачив. Але рано чи пізно це закінчиться і все поступово повернеться до звичного ритму життя і, сподіваюся, ми з вами виживемо і будемо ще не раз згадувати ці нескінченні і жорстокі дні сурка на карантині.“, – йдеться у повідомленні.

Організатори пропонують зібрати колекцію фотографій з раптово опустілими вулицями, площами, вокзалами, аеропортами, музеями, ресторанами і торговими центрами міст України.

П’ять найкращих авторів, чиї світлини наберуть найбільше лайків у спільноті Facebook, отримають сертифікати на пост-карантинний туристичний вікенд у Києві, Львові, Одесі, Харкові чи Дніпрі. Переможці житимуть у 4-5 зіркових готелях, насолодяться романтичною вечерею в одному з найкращих ресторанів та відвідають авторську екскурсію від кращого гіду одного з цих міст.

Свої карантинні фотографії міст України можна викладати у коментарях до відповідного посту.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.