Фотосафарі. Куди поїхати споглядати диких звірів?

Полюбляєте спостерігати за дикими тваринами, але не знаєте куди поїхати? Ми зібрали найзахоплюючі місця для фотосафарі, які заслуговують вашої уваги. Відвідавши привабливі куточки України, де знаходяться дикі звірі, ви отримаєте незабутні враження. При цьому, можете не хвилюватися, під час фотосафарі жодна з тварин не страждає.

Дізнавайтесь більше про цікаві місця України, підписуйтесь на наш Telegram канал або Viber групу.

Сухолуччя

Парк Сухолуччя як проїхати подивитися оленів та диких звірів екскурсія
Фото Наталья Степанова

 На березі Київського водосховища біля села Сухолуччя розташоване Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство. Справа в тому, що багато часу звичайним людям до цього місця не було доступу. Тут постійно полювали чиновники та депутати нашої держави. С 2007 року вся територія стала резиденцією минулого президента Януковича. Тут була прокладена дорога, побудовані мисливські будинки. З 2014 року всі тварини залишились у господарстві без нагляду. Завдяки активістам, все було максимально збережено. Відвідати цей вражаючий мисливський комплекс повинен кожен, хто полюбляє споглядати за дикими звірами. Тут можна побачити оленей, косуль, баранів та деяких свійських тварин.

Як дістатися:
Село Сухолуччя розташоване в 70 км від Києва. Доїхати до села можна автобусом зі столиці від автовокзалу «Полісся».

Національний природний парк «Залісся»

Національний природний парк «Залісся» як доїхати подивитися оленів косуль зубрів звірів екскурсія
Фото Тетяна Шевченко

В зоні Полісся розташована «Резиденція «Залісся», на території якої можна спостерігати за дикими тваринами. Переважно тут мешкають олені, лосі, лисиці та інші звірі, на які буде цікаво подивитися, як дорослим, так і дітям. Грдістью парку є зубри. Ціна відвідування буде залежати від виду обраної екскурсії. «Залісся» користується популярністю, переважно, в теплий період року.

Як дістатися:
З Києва до «Залісся» можна доїхати на автомобілі по трасі Н07 або ж з організованою екскурсією.  

Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський»

Міжрічинський парк екскурсії як доїхати подивитися лося
Фото dniprodesna.org.ua

Всім бажаючим познайомитися поближче із загадковим світом диких тварин, неодмінно, треба відвідати «Міжрічинський» парк. Він розкинувся між Дніпром та Десною у селі Отрохи Чернігівської області. Парк був створений для збереження рідкісних тварин, рослин, природних ландшафтів. Фотосафарі у дивовижному та велетенському за площею парку залишить незабутні спогади. Це місце актуальне для відвідування як влітку, так і взимку.

Як дістатися:
Для тих, хто подорожує власним транспортом, треба їхати по трасі Київ – Вишгород – Десна – Чернігів. На автобусі можна добратися від київського автовокзалу «Полісся» до Чернігова (з першої платформи).

Сколівські бескиди

Сколівські бескиди зубри олені як доїхати
Фото vidviday.ua

Національний природний парк «Сколівські бескиди» – чудове місце розташоване в місті Сколе Львівської області. Тут зібрана велика кількість не тільки звичайних диких звірів, але й тих, які занесені до Червоної книги. Ведмеді, дикі кабани, зубри та багато інших тварин можна споглядати в парку. Особливо полюбляють тут бувати маленькі відвідувачі. Досить розкішний парк взимку.

Як дістатися: 
Зі Львова до парку проходить автодорога Е471 Львів – Мукачево. Також автостанції Львова курсують автобуси до міста Сколе. З Києва можна доїхати на поїзді (до станції Сколе).

Сеймський заповідник

Сеймський заповідник зубри як доїхати
Фото incognita.com.ua

 Найвеличезна заповідна зона в Сумській області – це «Сеймський заповідник». На території парку можна зробити унікальне фотосафарі. Тут найбільш тварин водно-болотного комплексу: бобри, видри, водяні ондатри, єнотовидні ондатри. Є тут і зубри, лосі, кабани, лисиці та багато інших тварин та птахів.

Як дістатися:
На автомобілі потрібно доїхати до Путивлі по трасі Р44. З Сум до Путивлі можна добратися рейсовим автобусом з автостанції.

Беремицьке

Беремицьке парк як доїхати екскурсії
Фото beremytske.com.ua

 Близько 80 видів різних тварин можна зустріти в парку природи «Беремицьке», який розташований в однойменному селі Чернігівської області. Для відвідувачів проводять екскурсії та майстер-класи. Тут можна побачити благородних оленів, тарпанів, косуль, лосів, вепрів та інших тварин. На тереторії парку є можливість зупинится в будиночках або наметах.

Як дістатися:
До парку на машині веде автошлях Т1008. На автобусі можна добратися з автостанції  Чернігова.

Асканія-Нова

Заповідник Асканія-Нова як доїхати екскурсії
Фото Фотошкола Олександра Данчевського

 Дивовижний заповідник «Асканія-Нова» відкритий для всіх бажаючих приголомшливого відпочинку в світі диких тварин. Він розташований в однойменному смт. Асканія-Нова Херсонської області. На території заповідника мешкають рідкісні та незвичайні види тварин, зубри, олені, косулі, верблюди, зебри та навіть страуси. Екскурсії проводяться з 1 квітня по 10 листопада.

Як добратися:
З автовокзалу Херсона постійно рухаються автобуси до смт. Асканія-Нова, розклад яких можна дізнатися на офіційному сайті автовокзалу міста.

Галицький національний природний парк

Галицький національний природний парк як доїхати дивитися оленів зубрів
Фото halychpark.if.ua

 В таємний світ диких звірів можна поглинутися, відвідавши «Галицький національний природний парк». Він розташований в с. Крилос Івано-Франківської області. Тут можна знайти безліч цікавих тварин – кабани, ведмеді, олені та інші, які зачарують дорослих та дітей. Найбільш оптимальним період для відвідування – літо.

Як дістатися:
З Івано-Франківська до села Крилос можна доїхати на автобусі з автовокзалу. На машині треба їхати по трасі Львів – Буковель Н09.

Єланецький степ

Єланецький степ зубри екскурсія як доїхати

Подивитись на диких тварин рекомендуємо в природному заповіднику «Єланецький степ» села Калинівка Миколаївської області. Тут можна, окрім фотосафарі, також насолодитися привабливими барвистими цвітінням різнотрав’я. У різні пори року степ змінює свої привабливі кольори. Тому, відвідувати заповідник можна в будь-який період року.

Як дістатися: 
З Миколаєва можна добратися до Єланецька на автобусі, а звідти вже до заповіднику на маршрутному таксі. Подорожуючи на автомобілі, доїхати до степу можна по трасі Н14.

Центр реабілітації бурого ведмедя

Центр реабілітації бурого ведмедя
Фото yr_skr

Популяція бурого ведмедя в нашій країні нараховує близько 300 осіб. Утримання цих тварин, на жаль, відбувається у неналежних умовах. Тому в Україні був створений спеціальний Центр реабілітації бурого ведмедя «Синевир». Комплексний заповідник охоплює вершину Тереблянської вершини Закарпаття. В цьому парку створені всі умови, які відповідають природному середовищі існування ведмедів.

Як дістатися:
З Ужгорода, Львова, Хуста, Івано-Франківська можна доїхати до Синевира, Ольшан, Торуня рейсовим автобусом.

❗️Важливо! Кілька порад по відвідуванню парків з дикими тваринами

🦌 Не годуйте тварин хлібом, печивом чи солодощами. Візьміть з собою фрукти або овочі: яблука, моркву, буряк. Найкращим варіантом буде уточнити в парку чи дозволено годування і чим саме.

🦉Для птахів візьміть не солоне насіння, підсушені кірки хліба, перлову крупу. Птахів не можна годувати свіжим хлібом, солодощами, соленим насінням, горіхами.

📷 Фотографуйте без спалаху, щоб не налякати тварин.

🗑 Приберіть за собою сміття. Усім нам приємо повертатися в чисте місце, саме за цим ми їздимо на природу.

Пам’ятайте – це ми в гостях у диких звірів. Слід пам’ятати, що у диких мешканців нацпарків можуть бути свої плани, в які не входить позування перед камерами туристів 🙂

Як дістатися цих місць, якщо немає власного авто? Орендуйте автомобіль від 400 грн на добу.


Як орендувати авто в Україні

Покрокова інструкція та вартість