Франція пом’якшує правила в’їзду для пар, які опинились в різних країнах через пандемію

МЗС Франції прийняло рішення прискорити процедуру в’їзду в країну для закоханих парк, які були розлучені через те, що опинились в різних країнах під час пандемії.

Раніше, партнерам, які не перебувають у шлюбі, дозволили в’їжджати в країну тільки якщо вони доведуть тривалість своїх відносин. Однак, цю процедуру пари назвали “принизливою”, а в МЗС пообіцяли її виправити.

Ще на початку літа в соцмережах розпочалась кампанія Love is not tourism, учасниками якої стали інтернаціональні пари, які не могли зустрітись один з одним через закриті кордони. Деякі партнери не бачились по кілька місяців.

Наразі подорожі всередині Євросоюзу дозволені, але багато інших країн залишаються в червоній зоні. Саме для людей з таких країн Франція і збирається спростити процедуру в’їзду.

Хоча парам все одно доведеться доводити свої відносини, але аргументами можуть бути, наприклад, попередні спільні поїздки.

За матеріалами: Маяк


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.