Франція розпочала послаблювати карантинні обмеження

У Франції розпочали знімати карантинні обмеження, які ввели через поширення коронавірусу. У країні відкриють всі магазини і скасують пропуску для виходу з дому.

Як повідомляє 34Travel, тепер тим, хто вирушає на роботу, досить буде мати довідку з роботи або записку, чому вони покидають будинок. В ній має бути вказано час поїздки. За відсутністю даного документа передбачено штраф €135.

Крім того, на вулицях доведеться постійно бути в масці і дотримуватись безпечної дистанції. В переходах і станціях метро розмежувальними лініями позначать місця, за допомогою яких обмежать дистанцію між людьми. На кожній платформі метро встановлять пристрої для дезінфекції рук. Також, пасажирам радять запастись антисептиками.

Планується, що на лінії вийдуть близько 60% регіональних поїздів і 25% експресів, які пов’язують великі міста. Буде задіяно 75% столичного наземного і підземного транспорту. Правда, не всі станції метро будуть відкриті.

У країні знову відкриються магазини і ринки, але будуть закриті театри, концертні зали, музеї, кафе, ресторани, парки і сквери. 

З понеділка також почнуть готувати школи до відкриття. Планується, що близько 1,5 мільйона школярів зможуть повернутися до занять найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що надзвичайний стан у Франції продовжили до 24 липня 2020.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: