Google Maps стануть більш точнішими

Після оновлення, сервіс Google Maps буде точніше позначати ліси, пустелі, засніжені області та гори.

Випробувати оновлені карти, користувачі по всьому світу зможуть вже на цьому тижні. Нові функції повинні допомогти мандрівникам і туристам під час планування їхніх подорожей.

Основою нових карт стануть супутникові знімки, які перетворюють за допомогою нової технології. Алгоритм аналізує супутникові зображення і визначає характер навколишнього середовища. Потім він додає колір на карту, відображаючи різноманітність ландшафту.

Користувачі сервісу зможуть з легкістю відрізняти пляжі і пустелі від ущелин, дізнатись про густоту рослинного покриву і навіть бачити, чи є снігові шапки на вершинах гір.

Google вдосконалив картування не тільки природних ландшафтів, а й міського середовища. Правда, поки що оновлення торкнулись лише кількох великих міст: Лондона, Нью-Йорка і Сан-Франциско.

На нових картах буде відображатися відносна ширина тротуарів і доріг, будуть позначені пішохідні переходи і острівці безпеки, а також інфраструктура для людей з інвалідністю.

Джерело: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.