Гоа відкрили для туристів

Влада Індії знову дозволила мандрівникам подорожувати в штат Гоа без тестів на коронавірус та карантину.

Як повідомляє 34Travel, в Гоа вже відкрились для відвідувачів бари, кафе, ресторани та інші заклади. Для туристів відкриті готелі, пляжі і визначні пам’ятки. Під забороною залишили тільки казино.

В травні Гоа віднесли до “зеленої зони”, але через різке збільшення випадків зараження коронавірусу, влада розробила спеціальний план для відновлення туризму з новими протоколами. Так, планується почати відновлювати економіку і продовжувати контролювати ситуацію з COVID-19 в штаті.

Пасажири міжнародних рейсів, які прибувають в Делі, мають пройти первинне обстеження в аеропорту (температурний скринінг), після чого вони направляються на проходження тесту на Covid-19 в один з державних медичних центрів. У разі отримання негативних результатів тестів, пасажири будуть направлені в карантинний центр на 7 днів за власний рахунок, з подальшим проходженням карантину в домашніх умовах на такий же термін.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.