Готелям в Україні пропонують видавати антикоронавірусний знак якості

В Торгово-промисловій палаті України пропонують створити спеціальний знак “Чисте та безпечне” для готелів, який буде засвідчувати дотримання правил гігієни та чистоти для запобігання коронавірусу та інших інфекцій.

Як повідомляє УНІАН, знак “Чисте та безпечне” буде безкоштовне видаватись Торгово-промисловою палатою України та буде дійсним протягом року.

Для отримання знаку якості, кожен заклад має підписати декларацію, в якій зобов’язується дотримуватись правил гігієни та чистоти затверджених МОЗ України та Державним агентством з розвитку туризму в Україні.

Сьогодні одним з головних критеріїв вибору туристами місця відпочинку стане його безпечність та дотримання правил гігієни та чистоти, тому знак “Чисте та безпечне” стане хорошим орієнтиром для українських туристів при виборі місця відпочинку“, – зазначила голова комітету з туризму ТПП України Алла Шаповалова.

До речі, міністерства туризму країн ЄС погодились розробити єдиний документ, який буде виконувати роль сертифіката безпеки в галузі туризму на території Євросоюзу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.