Греція планує ввести податок для туристів за медобслуговування

Найближчим часом в Греції хочуть почати стягувати податок €20 з туристів за медичне обслуговування.

Про це повідомляє Greek Reporter.

Вперше туристам, які в’їжджають до Греції, незабаром доведеться сплатити доплату в 20 євро за медичні послуги, які вони отримують під час перебування в країні, якщо запропонований закон буде схвалено парламентом.“, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що дотепер мандрівникам взагалі нічого не потрібно було платити за медичну допомогу в Греції, окрім госпіталізації.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я Греції, з цього моменту податок буде стягуватися з усіх іноземних туристів, які відвідують медичні центри, регіональні клініки та амбулаторії лікарень.

Ті, хто скористаються невідкладною допомогою, також будуть зобов’язані сплатити плату за надані їм послуги. З тих, кому потрібні аналізи крові та інші види обстежень, буде стягуватись додаткові збори відповідно до плати, визначеної національною грецькою системою охорони здоров’я.

Греція сподівається зібрати “значні кошти” під час туристичного сезону, коли мільйони туристів приїжджають у країну.

Острови Греції, на яких варто побувати


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: