Греція послаблює деякі обмеження для вакцинованих осіб

Влада Греції з 9 жовтня скасує деякі карантинні обмеження для місцевих жителів та туристів, які вакцинувались проти коронавірусу.

Про це повідомляє New York Times.

Зокрема, з 9 жовтня щеплені туристи зможуть відвідувати кафе, ресторани, бари та інші громадські заклади. Крім того, для них не діятиме комендантська година з 1:00 до 6:00. Для невакцинованих осіб і надалі діятимуть обмеження на відвідування громадських закладів.

Нові правила вводять в тестовому режимі на два тижні, щоб зрозуміти наскільки вони будуть корисними. Послаблення обмежень є спробою надати більше свободи для щеплених осіб та заохотити населення вакцинуватись.

За весь час пандемії в Греції зафіксовано понад 671 тис. випадків захворювання на Covid-19. Щоденно в країні виявляють понад 2 тис. нових випадків. Наразі в Греції повністю вакцинувалось 57% місцевого населення.

Нагадаємо, з 13 вересня Греція посилила карантинні правила для невакцинованих осіб. Вони можуть відвідувати кінотеатри, театри, музеї, археологічні пам’ятки тільки при наявності негативного ПЛР-тесту.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

8 регіонів Греції для відпочинку

Острови, античні пам'ятки, безлюдні пляжі