Грузія відновлює міжнародне авіасполучення

З 1 лютого Грузія скасовує обмеження на міжнародне регулярне авіасполучення.

Про це під час брифінгу заявила голова Мінекономіки Натія Турнава., передає “Новости-Грузия

Вона запевнила, що зняття обмежень не означає швидке відновлення авіасполучень. Щодо туристичних подорожей, передбачається, що перші мандрівники прибуватимуть до Грузії з країн, де вже розпочато вакцинацію від коронавірусу.

На цю мить, обмеження на регулярне авіасполучення не поширюється на міжнародні рейси з Тбілісі в Мюнхен, Париж, Ригу, Доху, Варшаву, Афіни, Амстердам, Відень, Берлін та Мілан. Також летіти можна з Кутаїсі в Ригу, Катовіце, Вільнюс і Дортмунд.

В’їзд для громадян України в Грузію наразі заборонений. Виняток становлять тільки громадяни Грузії та їх родичі, дипломати, лікарі, волонтери, водії вантажівок, автомобілів, потягів та екіпажі літаків.

Через пандемію коронавірусу влада Грузії в березні 2020-го закрила кордони для іноземців та припинила авіасполучення на всі міжнародні напрямки. Уряд країни неодноразово переносив відновлення авіасполучення.

Що варто зробити в Тбілісі

Міні-гід

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.