Індійська компанія запустить туристичний автобус з Делі в Лондон

Індійська компанія Adventures Overland розробила автобусний маршрут з Делі в Лондон, яка триватиме 70 днів та охопить 18 країн Азії та Європи.

Перший тур запланований на середину 2021 року. Планується, що до цього часу всі коронавірусні обмеження по світу будуть вже зняті.

Організатори туру, мандрівники та підприємці Тушарм Агарвал і Санджай Мадан розповіли, що перший в історії автобусний рейс між Делі та Лондоном перевезе 20 пасажирів. Інтерес до туру вже проявили близько 40 тисяч осіб.

Автобус перетне 18 країн за 70 днів. Пасажири зможуть помилуватись природою М’янми, здійснити прогулянку по Великій китайській стіні, оглянути гори Киргизстану, побродити по Карловому мосту в Празі та побачити визначні пам’ятки майже двох десятків країн.

Після знайомства з Лондоном учасники поїздки відправляться додому авіарейсами. А автобус розгорнеться і почне зворотний шлях в Делі, але вже з новою групою.

Поїздка не дешева – близько 20 000 доларів. Однак організатори стверджують, що вона того варта. До того ж, можна придбати лише частину дистанції, розбитої на чотири відрізка.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.