Instagram акаунти українських мандрівників, які надихають на подорожі

Продовжуємо розповідати про цікаві Instagram акаунти, на які варто підписатись. Цього разу ми зібрали профілі українських мандрівників, де окрім крутих фото ви також знайдете багато лайфхаків для мандрівників та просто крутих історій про подорожі. 

Богдан Скасків

Instagram: @skaskiv

Мандрівник з Івано-Франківська, який дві зими поспіль провів у Південній Америці. Він поєднує роботу і подорожі, і, здається, в нього непогано виходить. У списку країн, що відвідав Богдан: Колумбія, Еквадор, Перу, Чилі, Аргентина, Болівія, Бразилія та інші. У його акаунті багато фотографій природи та стріт-арту, спостереження щодо місцевого побуту та просто нотатки мандрівника. Тож якщо вас цікавить колорит Південної Америки або ви збираєтесь туди поїхати, радимо підписатись. 

Ганна Бурлака

Instagram: @hanna.burlaka 

Ще одна мандрівниця з Івано-Франківська, відвідала вже понад 60 країн. Раніше Ганна працювала у сфері маркетингу, а під час подорожі до Південної Америки почала вести блог. Зараз вона тревел-консультант, розвиває власний блог та допомагає іншим влаштовувати подорожі. У її профілі ви знайдете багато корисних порад.

Читайте також: ТОП-7 рожевих озер України

Двоколісні хроніки 

Instagram: @two_wheeled_chronicles

Це акаунт проекту «Двоколісні хроніки», який заснували учасники гурту «Фолькнери» — Ярина та Володимир. Разом зі своїм сином Марком вони подорожують на велосипедах навколо світу, обирають не туристичні маршрути, ночують переважно у наметах, досліджують місцеву культуру та на своєму прикладі показують, що подорожі — це весело та доступно. 

Дмитро Карпов

Instagram: @dmytro_karpov

Мандрівник та блогер з Ніжина. Дмитро багато подорожує відносно недавно — з 2017 року. За цей час він встиг відвідати 12 країн Європи та 14 областей України. Дмитро веде власний блог та ділиться своїм досвідом з іншими. Він планує відвідати усі найцікавіші місця Європи та України, а згодом — подорожувати по всьому світу. У його профілі ви знайдете не тільки гарні фото, а ще й корисні лайфхаки для мандрівників.

Читайте також: Де шукати лавандові поля в Україні

Христя Жук

Instagram: @khrystyna_zhuk_

Мандрівниця зі Львова. Христя відвідала вже понад 55 країн самостійно! Подорожувати почала ще студенткою. Грошей було небагато, тому вибрала автостоп, але згодом це перетворилось у хоббі. У її профілі багато цікавих історій та порад. Окрім Instagram’у Христина веде Telegram канал, де розповідає про самостійні подорожі, візи, лайфхаки, стажування і навчання за кордоном. 

Яна Метьолкіна

@metyolkina

Яна називає себе блогінею подорожей. За її плечима понад 40 відвіданих країн та багаторічний досвід роботи журналістом, редактором та сценаристом, зокрема на таких проєктах як “Вокруг М” та “Орёл и Решка”. Кілька років тому Яна пішла з телебачення, щоб створити свій власний блог та YouTube-канал, де вона розповідає про нетривіальні маршрути світом та Україною, а також пропагандує усвідомлений туризм.

Читайте також: Не тільки Станіслав: 5 мальовничих балок України

Олександр Ладанівський

@ladanivskyy

Олександр професійно займається фотографією та організовує подорожі по всьому світу. Фокус – аутдор туризм: гори, трекінг, льодовики та незвичні місця. В інстаграмі він публікує неймовірні фотографії з подорожей, розповідає про різні країни та ділиться лайфхаками.

Ганна Кравченко

@nyouto4ka

Ганна – шукачка пригод, що подорожує світом та Україною. У своєму Instagram блозі вона розповідає як цікаво та з користю провести вихідні. Зараз активно досліджує нетривіальні місця Західної України та ділиться цікавими локаціями у своєму блозі.


Готові автомобільні маршрути Україною

Путівники, поради, карти