Instagram акаунти українських міст

Як виглядають міста України очима їх жителів? Підготували для вас добірку акаунтів семи українських міст. Затишні вулички Львова, Чорне море Одеси, Луцький замок, багатоповерхівки Дніпра мурали у Харкові, зелені вулиці Полтави і метушливий Київ. 

Харків

Instagram: @kharkiv_instacity

Стильний та гарний профіль. Багато фотографій архітектури, муралів та, звичайно, оглядового колеса у парку Горького. Якщо ви досі не були у Харкові, а звичні маршрути типу Львова та Одеси вже трохи набридли, перегляньте цей профіль і, можливо, вам захочеться на вихідні у Харків. 

інстаграм українських міст

Дніпро

Instagram: @dnepr_town

Дніпро промислове місто з доволі еклектичною архітектурою, це відображається і на фото. Тут фотографії старих будинків чергуються з фотографіями нових районів та багатоповерхівок. А ще, звичайно, що тут багато набережної Дніпра. 

інстаграм українських міст

Одеса

Instagram: @odessa_instacity

Світлий та позитивний акаунт. Тут багато моря, котів, затишних подвір’їв, чайок, квітів і просто одеського колориту. Можете підписатись і регулярно отримувати порцію моря у стрічку. 

інстаграм українських міст

Львів

Instagram: @lviv_instacity

Затишний, як і саме місто, профіль. Старі будинки, церкви та костели, кав’ярні, під’їзди, Ратуша, Оперний, Площа ринок. Якщо ви давно не були у Львові, заходьте сюди, перегляньте пару фотографій, і ваша рука потягнеться купувати квитки. 

інстаграм українських міст

Полтава 

Instagram: @poltava_wow

Авторам цього профілю явно дуже подобається полтавська Біла альтанка, її фотографій тут чимало. А ще тут багато фотографій парків та зелені. Тож якщо ви шукаєте якесь непопсове місто, щоб погуляти пару днів зеленими вулицями, подумайте про Полтаву. 

інстаграм українських міст

Луцьк

Instagram: @lutsk_wow

Так, замок Любарта тут майже на кожній четвертій фотографії, але не дивлячись на це профіль досить симпатичний. Передає атмосферу міста — спокійного та неквапливого. 

інстаграм українських міст

Київ

Instagram: @kiev.blog

Яскраві фотографії Києва, усе, що ви любите: оглядове колесо на Поштовій, Батьківщина мати, Поділ, Хрещатик, Олімпійський. Багато архітектури, заходів сонця, не обійшлось і без каштанів і метро у годину пік. Але крім крутих фото тут багато корисної інформації для жителів міста: новини, оголошення та анонси подій.

інстаграм українських міст

В нас також є інстаграм, де ми публікуємо поради та фотографії з подорожей. Підписуйтесь!


Українські Instagram акаунти, які надихнуть вас на подорожі